Monify hajutab müüte ärilaenudest Expo Biznesam näitusel

Nov 09, 2017

Kas see on tõsi, et ettevõte võib saada 250 tuhande euro ulatuses ärilaenu 40 minutiga? See oli kõige populaarsem Monify stendi külastajate küsimus Expo Biznesam näitusel Lätis. Ja vastuseks oli, loomulikult – jah!

“Laenu saamise kiiruse ja hinna küsimused on kõige populaarsemad meie töös. See on täiesti normaalne. Ettevõtjad on harjunud sellega, et pangalaene vormistatakse aeglaselt ja bürokraatlikult ning kliendid on üllatunud, et me võima seda teha vähem kui tunni aja jooksul”, - räägib Monify asutaja Artur Geisari.

Monify alustas tööd alles selle aasta sügisel ja kolme esimese kuu jooksul kompanii krediidiportfell kasvas 1000%. Kompanii meeskond on eriti uhke selle üle, et sellise lühikese aja jooksul Monifyl õnnestus saavutada rekordiline laenu väljaandmise aeg – 40 minutit. „Sellise tulemuse saavutamisel aitas meid nii meie tehnoloogiate optimeerimine, kui ka töötajate kogemus”, räägib A.Geisari. Monify juht lisas:”Meie klientidele on see väga lihtne ja tulus – raha ei ole vaja oodata mitmeid päevi ja nädalaid, nagu pankades”

Monify stendi populaarsus Expo Biznesam näitusel oli kindlustatud mitte ainult kompanii unikaalsete ettepanekutega aga ka mustkunstniku, kõhutantsu ja teejoomise tseremoonia meistriga. Expo Biznesam näitus toimus sellel aastal 9.novembril Riias, Radisson hotellis ja kogus ligi 1400 külastajat. Monify meeskonna hinnangul külastas kompanii stendi ligi 400 inimest, kes said teada veel ikka harjumatult kiirest laenu saamise võimalusest. Monify - Läti kompanii, mis on asutatud 2017. aastal, eesmärgiga olla kõige kiirem laenuandja väikestele ja kesktaseme äriettevõtetele Euroopas.

Lisainformatsioon massmeediale:

Artur Geisari
Monify juhatuse esimees
artur@monify.lv
+371 29749101

Laenu väljastamine
Online

Liitu Monify uudiskirjaga